Radosna wiadomość! Uroczyste poświęcenie figury Matki Bożej Królowej Pokoju w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Krasnymstawie! 30 lipca 2023 r.

Z największą przyjemnością przekazujemy radosną wiadomość, że 30 lipca 2023 roku, w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia, podczas mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się uroczyste poświęcenia figury Matki Bożej Królowej Pokoju ufundowanej przez osoby pielgrzymujące z nami w czerwcu br. do Medjugorje.

Msza Święta, na wzór nabożeństw parafii Medjugorje, zostanie poprzedzona wspólną modlitwą różańcową. Początek o godzinie 17.30.

Figura Matki Bożej Królowej Pokoju pozostanie na stałe w kościele w Krasnymstawie. Począwszy od 25 sierpnia, każdego 25 dnia miesiąca o godz. 17.00 będzie sprawowane specjalne nabożeństwo ku czci Królowej Pokoju.

Ks. Proboszcz Janusz Gzik, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych, a szczególnie wszystkich gorących czcicieli Królowej Pokoju i osoby zakochane w Medjugorje, do udziału w tej wyjątkowej uroczystości jak również do udziału 25-go każdego miesiąca, w medjugorskich nabożeństwach ku czci Królowej Pokoju.

Do zobaczenia!

„Drogie dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się, aż modlitwa stanie się dla was radością”
Maryja Królowa Pokoju

adres:
Parafia pw. Matki Bożej Pocieszenia
22-300 Krasnystaw, ul. Sobieskiego 26

One Comment on “Radosna wiadomość! Uroczyste poświęcenie figury Matki Bożej Królowej Pokoju w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Krasnymstawie! 30 lipca 2023 r.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *