Pielgrzymka do Medjugorie 22 – 30 sierpnia 2020 (9 dni)

Wyjazd z Garbowa, Lublina, Kraśnika, Rzeszowa, Dukli oraz z innych miejscowości na trasie w sobotę dnia 22 sierpnia 2020 we wczesnych godzinach porannych. Dokładna godzina zostanie podana telefonicznie.

Uwaga! Obowiązek przeprowadzenia testów na koronawirusa.

21 sierpnia, po 16 tej (piątek) wszyscy uczestnicy będą musieli przeprowadzić test. Dokładne informacje o miejscu i czasie przeprowadzenia testu przekażemy telefonicznie. Od momentu przeprowadzenia testu będziemy mieli 48 godzin na przekroczenie granicy.

Uwaga! Zmiana. Wymagany jest PASZPORT!!!

Miejscowości na trasie, w których można się dosiąść:
Garbów k. Lublina – Lublin – Kraśnik – Modliborzyce – Janów Lubelski – Sokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek.

Data: 22 – 30 sierpnia 2020


Program ramowy pielgrzymki: 

Program obejmuje wiele spotkań i świadectw, wspólny Różaniec na Wzgórzu Objawień – Podbrdo, Drogę Krzyżową na Kriżevac, uczestnictwo w comiesięcznym Objawieniu się Matki Bożej Mirjanie Soldo (zmiana: 18 marca 2020 Matka Boża powiedziała, że już nie będzie objawiać się Mirjanie 2-go każdego miesiąca), wyjazd do Tihaliny, codzienny udział w modlitewnym programie wieczornym w parafii Św. Jakuba oraz czas na indywidualną i wspólnotową modlitwę. Dodatkowo planujemy w miarę możliwości czasowych modlitwę z namaszczeniem olejem św. Szarbela. W miarę dostępności uczestniczymy w spotkaniach we Wspólnocie Błogosławieństw, w Cenacolo oraz w pięknycm spotkaniu-świadectwie Patryka i Nancy z Kanady.

Jak w przybliżeniu wyglądają nasze pielgrzymki do Medjugorje? Przeczytaj bardziej szczegółowy opis.

Co należy zabrać i inne informacje techniczne dla pielgrzymów.

Wszystkie terminy naszych pielgrzymek w roku 2020.

Świadczenia:
Opieka duszpasterska, opieka pilota, przejazd komfortowym autokarem, ubezpieczenie KL i NW, fundusz gwarancyjny, 6 noclegów  w pensjonacie w Medjugorje, 2 noclegi po drodze, 8 śniadań i 7 obiadokolacji, wycieczki przewidziane w programie: (Vepric – „chorwackie Lourdes”, Makarska – kilka godzin nad morzem, dla chętnych wodospady Kravica), opłata za tłumaczenie symultaniczne podczas nabożeństw i spotkań.

Koszt pielgrzymki: 1490 zł

ZMIANA! Wymagany jest PASZPORT.

Zaliczkę w wysokości 490 zł należy wpłacić do 30 maja 2020. Pozostałą kwotę 1000 zł do 15 lipca 2020 roku. W tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika pielgrzymki oraz datę wyjazdu:
imię, nazwisko – 22 sierpnia 2020

Dane do płatności:

Nazwa rachunku: Wilczyńska Ewa Biuro Podróży Avitur
Numer rachunku: 87116022020000000454307080

Informacje i zapisy: 

telefon (Monika): 601 96 75 78
(gdybym nie odbierała, proszę o SMS)

e-mail: monika@dobrapielgrzymka.pl

Można również dokonać rezerwacji wypełniając poniższy formularz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *