Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia zaprasza wszystkich czcicieli Maryi Królowej Pokoju i oraz miłośników Medjugorje na pierwsze comiesięczne parafialne nabożeństwo przez wstawiennictwo Maryi Królowej Pokoju. Będziemy modlić się w intencji pokoju, nawrócenia grzeszników i powrót do Boga wszystkich, którzy od Niego odeszli. Nabożeństwo nawiązuje do tzw. programu wieczornego, który od kilkudziesięciu lat jest praktykowany w parafii w Medjugorje. Program nabożeństwa rozpoczyna się o godzinie 17 tej i obejmuje Różaniec, Mszę Świętą oraz adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 20 tej.

adres:
Parafia pw. Matki Bożej Pocieszenia
22-300 Krasnystaw, ul. Sobieskiego 26

Proboszcz: Ks. dr Janusz Gzik


W czasie trwania nabożeństwa Królowa Pokoju przekazała comiesięczne orędzie dla Medjugorje i dla świata przez widzącą Mariję Pavlović-Lunetti. Treść orędzia:

„Drogie dzieci! W tym czasie łaski zapraszam was do modlitwy sercem. Niech wasze serca, drogie dzieci, wzniosą się w modlitwie ku niebu, aby wasze serce mogło poczuć Boga miłości, który was uzdrawia i kocha was bezgraniczną miłością. Dlatego jestem z wami, aby was prowadzić na drodze nawrócenia serca. Dziękuję, że odpowiedziałeś na moje wezwanie!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *