Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia zaprasza wszystkich czcicieli Maryi Królowej Pokoju i oraz miłośników Medjugorje na pierwsze comiesięczne parafialne nabożeństwo przez wstawiennictwo Maryi Królowej Pokoju. Będziemy modlić się w intencji pokoju, nawrócenia grzeszników i powrót do Boga wszystkich, którzy od Niego odeszli. Nabożeństwo nawiązuje do tzw. programu wieczornego, który od kilkudziesięciu lat jest praktykowany w parafii w Medjugorje. Program nabożeństwa rozpoczyna się o godzinie 17 tej i obejmuje Różaniec, Mszę Świętą oraz adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 20 tej.

adres:
Parafia pw. Matki Bożej Pocieszenia
22-300 Krasnystaw, ul. Sobieskiego 26

Proboszcz: Ks. dr Janusz Gzik


W czasie trwania nabożeństwa Królowa Pokoju przekazała comiesięczne orędzie dla Medjugorje i dla świata przez widzącą Mariję Pavlović-Lunetti. Treść orędzia:

„Drogie dzieci! W tym czasie łaski zapraszam was do modlitwy sercem. Niech wasze serca, drogie dzieci, wzniosą się w modlitwie ku niebu, aby wasze serce mogło poczuć Boga miłości, który was uzdrawia i kocha was bezgraniczną miłością. Dlatego jestem z wami, aby was prowadzić na drodze nawrócenia serca. Dziękuję, że odpowiedziałeś na moje wezwanie!”

One Comment on “„Módlcie się sercem, przeżywajcie Mszę Świętą sercem, adorujcie sercem Mojego Syna…”
Nabożeństwo przez wstawiennictwo Królowej Pokoju w Krasnymstawie.
25 sierpnia 2023 r. g. 17.00. Zapraszamy!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *