O nas

Monika i Robert. Jesteśmy małżeństwem od ponad 25 lat. Mamy dwoje dzieci. Na początku lat dziewięćdziesiątych przeżyliśmy jakby swoje powtórne narodzenie w wierze i ożywienie życia duchowego. Oboje jesteśmy absolwentami Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

O Medjugorje usłyszeliśmy w latach 90-tych. Po raz pierwszy znaleźliśmy się tam z krótką wizytą w roku 2004. Wtedy nie przemknęło nam nawet przez myśl, że kiedyś będziemy organizatorami pielgrzymek. Minęło 11 lat i przyszedł rok 2015, w którym zrodziła się w nas nieoczekiwana tęsknota, aby zobaczyć Medjugorje.

Parę miesięcy później pojechaliśmy… To, co wtedy przeżyliśmy od razu wzbudziło w nas spontaniczne pragnienie, aby pokazywać Medjugorje innym. W kolejnym roku zrobiliśmy jedną pielgrzymkę, potem drugą, trzecią… i tak się zaczęło. Przez te kilka lat, Orędzia Królowej Pokoju i atmosfera Medjugorje jakby nas ogarnęły i wciąż coraz bardziej wypełniają nasze życie.

Z Bożą pomocą, próbujemy, na ile tylko potrafimy, podzielić się duchowym doświadczeniem Medjugorje z innymi. Organizując pielgrzymki staramy się, aby każdy pielgrzym doświadczył w czasie pielgrzymowania prawdziwej duchowej przemiany i wewnętrznego podniesienia.

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Medjugorje i może, od czasu do czasu, jeżeli Maryja zechce, również do innych miejsc szczególnego działania Boga na ziemi. Do zobaczenia na pielgrzymim szlaku!

Monika i Robert